Kreatiff s.r.o.

Internetový obchod www.filamenty.sk má za cieľ poskytnúť všetkým našim zákazníkom kvalitné a cenovo výhodné tlačové struny do týchto 3D tlačiarní. Všetky naše produkty sú vyrábané v EU a spĺňajú dôležité kritériá, ktoré sú pri spracovaní plastov kladené hlavne na stálosť dodávaných rozmerov a na zdravotnú nezávadnosť pre konečných užívateľov. Jednoduchý systém objednávania, platby a doručenia Vášho filamentu, ako aj prehľadnosť skladových zásob, Vám ušetrí čas a prinesie pocit istoty dostupnosti ponúkaného sortimentu.

Medzi našimi dodávateľmi filamentov nájdete spoľahlivých európskych výrobcov, ktorý používajú najmodernejšie sofistikované systémy kontroly kvality vyrábaných filamentov, čo Vám prinesie jednoduchšie ovládanie a nastavenie Vašej 3D tlačiarne a umožní vytvoriť krajšie a kvalitnejšie objekty, ktoré Vám prinesú radosť a uspokojenie.

V blízkej budúcnosti nájdete v našej ponuke aj rôzne potreby pre 3D tlač a 3D skenovanie – vrátane kompletných 3D tlačiarní, 3D pier pre deti a mládež, ako aj 3D skenerov, umožňujúcich replikovanie skutočných objektov za pomoci 3D tlače. V sekcii “Služby” si taktiež môžete objednať vytlačenie Vášho modelu na našich 3D tlačiarňach.

Kreatiff s.r.o.
Pekníkova 1
841 02 Bratislava