3D Burza

Sprievodné podujatie – registračný formulár pre predajcu.

Rozhodli sme sa tento rok 3D EXPO doplniť o sprievodné podujatie – 3D Burzu, kde môžte priniesť čokoľvek, čo súvisí s 3D tlačou. Ak máte doma nevyužité filamenty, zbytočné náhradné diely do 3D tlačiarní ale aj samotné 3D tlačiarne tak je to ideálne miesto na ich výmenu alebo predaj. Samozrejme predávať môžte aj čokoľvek čo ste vytlačili na 3D tlačiarni, modely, hračky, masky.

3D Burzu spustíme v sobotu 21.10.2023 – od 9:30, hneď po rozložení zastrešenia a stanov na prednom parkovisku pred vchodom na podujatie 3D EXPO. Vstup na burzu je pre verejnosť voľný, poplatok platia iba predajcovia, podľa počtu rezervovaných stolov. Predpokladáme, že burza bude ukončená o 13:00.

Pre rezerváciu stola stačí vyplniť formulár nižšie. Rezervácia miesta bude platná do 10:00, po tomto čase si vyhradzujeme stoly poskytnúť daľším vystavovateľom i bez rezervácie. Poplatok za poskytnutie stola na predaj – 3D burza – zaplatíte obsluhe pri pokladni 3D EXPO. Obsluha Vám poskytne číslo prideleného vonkajšieho stola a stánku pre predaj.

Na 3D Burzu návštevníci neplatia vstupné, vstupné sa platí iba do vnútorných priestorov do Vodárenského múzea, no ak by nám úplnou náhodou výrazne neprialo počasie, zvážili by sme presun 3D Burzy do vnútorných priestorov Vodárenského múzea.

Formulár na prihlásenie predajcu 3D Burza:

Meno, na koho budeme v našom systéme evidovať rezerváciu.
Emailová adresa pre notifikáciu. Ak nebude platná (nedoručiteľný email) tak budeme považovať za registráciu neplatnú.
Pre prípad ak by ste si niečo na podujatí zabudli,prípadne ak by ste nakoniec na burzu neprišli aby sme vedeli overiť či stále držať rezerváciu.
Stoly s rozmerom 120x60 alebo 120x50 umiestnené v niekoľkých vonkajších stánkoch na parkovisku pred hlavným vchodom na podujatie 3D EXPO.
Nepovinný údaj. Slúži na organizáciu stolov, priestoru - napríklad ak pôjde o filamenty alebo náhradné diely, prípadne modely vytlačené na 3D tlačiarňach, tak nebude potrebná el. zásuvka ako pri predaji 3D tlačiarní.